Detekce chodců

Toto spolehlivé a inovované zařízení pro chodeckou detekci v dopravě, na chodeckých přechodech má nový rozsah obrazového senzorového detektoru, analyzujícího a rozdělujícího výstupní informace, které pozitivně ovlivňují bezpečnost chodců. Tento inovovaný a celistvý systém umožňuje získávat velké množství informací. Je slučitelný se všemi dopravními řídicími jednotkami této řady a je dostupný ve 2 verzích:Aplikace:
DVI-A čekající pásmo
Charakteristika:
Zásady a technologie
Chodecký detektor optimalizuje chodecké zelené světlo během jedné periody. Zjistí chodeckou přítomnost v pohybu nebo v klidu.

DVI-A - čekající pásmo detektor odstraňuje každý omyl, který by vyvolával zbytečnou aktivaci. Také filtruje většinu zbytečných pohybů.

DVI-P - křižující pásmo dodává potřebné informace pro optimální délku zeleného světla pro chodce. Také filtruje většinu kolmých pohybů při svém sledování.


Citlivost
Nastavitelná na 4 úrovně pro zachycení celého krytého pásma (citlivostní práh).

Detekční rozsah (DVI-P)
Správné nastavení dovoluje detekční dosah až 15 m.

Infračervené dálkové ovládání
Pro toto čidlo je možno použít konfiguraci CAPsee detektorů, pro snadnou kontrolu a úpravu v určité vzdálenosti bez jakýchkoli demontáží.

DV' Point®
Okamžitá definice nebo modifikace detekování díky patentovanému normovanému nástroji.

Detekovaný prostor
Nabízíme různé detekování s rozdílnými velikostmi a účinností pro širší možnosti aplikací: - DVI-A čekající pásmo: 0, 75 x 2 m nebo 1 x 3 m - DVI-P křižující pásmo: od 3 x 3 do 3 x 10 m pro účinné zabrání pásma

Statické a dynamické zjištění
Statické zjištění přítomnosti chodců pro DVI-A - čekající pásmo (časovaná přítomnost: 2 nebo 4 min). Souvislé zjištění dosahu pro dynamické DVI-P křižující pásmo.

Snadná instalace
Naše detektory můžou být přínosem pro dopravní křižovatky a jsou přizpůsobené i pro trvalou instalaci.


Arr Left
Fotografie 1
Arr Right