Radary a měřiče rychlosti

SPOT - Mikrovlnný radar pracující na Dopplerově principu

Radary SPOT se vyznačují vysokou technologií a pracují na Dopplerově principu na frekvencích 24, 125 GHz (pásmo K). Díky vysoké pracovní frekvenci jsou detekční výsledky SPOT radarů plně efektivní a spolehlivé. Každý parametr - rozsah, směr pohybu, prahová hodnota rychlosti, minimum pohybu, atd. - může být jednoduše nastaven přepínačem umístěném na čelním panelu. Přídavné infračervené dálkové ovládání usnadňuje obsluhu. Změny mohou být ihned viděny a kontrolovány, což je pro uživatele výhodné.

Aplikace:
Charakteristika:

Technologie
Mikrovlnné radary SPOT jsou vybaveny velice výkonným mikroprocesorem (typ Hcmos), který zajišťuje spolehlivou činnost.

Infračervené dálkové ovládání (volitelné)
Sestava SPOT radarů může být snadno a precizně nastavována a ovládána na dálku. Každé dálkové ovládání je na zakázku osobně kódováno.

Detekční rozsah
Díky úzkému paprsku 20° - 30° radary SPOT analyzují jedoucí vozidlo v průměrném detekčním rozsahu do 150m (180m option). Tento rozsah lze nastavit ve 4 úrovních.

Určení směru pro detekci
Tyto jednosměrné radary zjistí přijíždějící nebo odjíždějící vozidla. Tato funkce zabrání zkreslené detekci protijedoucích vozidel.

Minimální oblast pohybu
To je minimální pohyb před detekovaným vozidlem. Tato funkce zastupuje reálný "filtr", odstraňuje "falešné" detekce z prostředí (stromy, vítr, nestabilní stanoviště…) Umožňuje zachytit pouze požadovaný cíl.

Rozhodující spolehlivost
Dodatečný "filtr" s dvěmi polohami zdvojnásobuje kontrolu informací před výstupním zobrazením.

32 rychlostní prahová hodnota
Dvě 16 stupňové řady jsou volitelné díky otočnému přepínači (od 1 km/h do 170 km/h).

Snadná instalace
Umístění radarů je možné na dopravní světla nebo na sloupy veřejného osvětlení, na dopravní značky, atd.

Seřizování bez demontáží
Výhodou je snadný přístup snímatelnou vodotěsnou čelní stěnou nebo s použitím dálkového ovládání ze země. Pomocí otočného šroubu lze ručně nastavit úhel sklonu a otočení, šroub je umístěn vzadu za snímatelnou deskou. Vysoká svítivost LED na pracovním displeji.

Kryt IP66
Kompaktní a diskrétní kryt (200x80x65 cm) je chráněn před UV odolnou epoxidovou barvou, proti přehřátí slunečním krytem.

Zapojení
Snímatelnou vodotěsnou spojkou IP68.

Výstupy
Kontakty - relé nebo RS 232 podle objednávky.Arr Left
Fotografie 1
Arr Right